Mgr Patrycja Krzyworzeka

Mgr Patrycja Krzyworzeka

Pedagog, Mediator, Psychoterapeuta

Pedagog, psychotraumatolog, psychoterapeuta systemowy (w trakcie certyfikacji), certyfikowany trener umiejętności społecznych, terapeuta Metody Warnkego®, mediator w zakresie mediacji rodzinnych.

Od 2007 zdobywałam doświadczenie w placówkach oświatowych, opiekuńczo-wychowawczych, ośrodkach pomocy społecznej, Stowarzyszeniu na Rzecz Wsparcia Dziecka i Rodziny „Supełek, fundacji dla dzieci niepełnosprawnych oraz poradniach psychologiczno-pedagogicznych.

Pracuję z dorosłymi, którym przypominam poprzez kontakt z ich dziećmi i nastolatkami o tym, jak ważne jest przywrócenie do życia tego, co po drodze zatracili. Podczas wspólnej pracy zauważyłam, że młodzi ludzie poprzez to w jaki sposób postrzegają świat, pomagają nam na nowo odkryć w sobie tę energię, ciekawość i kreatywność, tylko od nas zależy co z tym zrobimy.

W swojej pracy pomagam zbudować most porozumienia między młodymi ludźmi, a ich rodzicami poprzez polepszanie ich wzajemnej komunikacji. Dzięki wzajemnemu usłyszeniu się stwarzają możliwość otwarcia się na potrzeby innych i odkrywania siebie na nowo.

Z młodymi ludźmi pracuję nad odkrywaniem ich indywidualnego potencjału. Formą spotkań, które pozwalają mi wydobyć najwięcej zasobów oraz dają poczucie satysfakcji młodym ludziom poprzez osiągane przez nich realne zmiany w sposobie podejmowania decyzji, nawiązywania relacji, zwiększania motywacji jest trening umiejętności społecznych: grupowy oraz indywidualny.
Podczas spotkań docieramy do najcenniejszych zasobów, które młody człowiek posiada. Odkrywa swoje mocne strony, potrzeby, wartości, którymi kieruje się w życiu, zdobywa nowe umiejętności, zwiększa poczucie własnej sprawczości, pewności siebie, a także odkrywa nowe możliwości radzenia sobie z trudnościami wieku dojrzewania.

Jestem absolwentką Akademii Pedagogicznej w Krakowie, Uniwersytetu Gdańskiego, Centrum CBT w Warszawie, a także Członkiem nadzwyczajnym Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej (WTTS) w Poznaniu, gdzie nieprzerwalnie się kształcę.

Moje motto życiowe:

„Nie pytaj siebie, czego potrzebuje świat.
Zapytaj siebie, co cię ożywia,
a później ruszaj i rób to,
ponieważ tym, czego świat potrzebuje, są ludzie pełni życia”
/Howard Thurman/

Prywatnie pasjonatka ludzi, koni, wypraw górskich, dobrej książki i kreatywnych rozwiązań.

Trening Umiejętności Społecznych, Zespół Aspergera - Centrum Terapii Simuli, Warszawa Bielany

Centrum Terapii Simuli

TEL KOM. 534-180-555

TEL STACJONARNY: 22 396 47 04

Jana Kochanowskiego 45A
01-864 Warszawa

poradnia@simuli.pl
www.simuli.pl

 

facebook.com/poradniasimuli/