Mgr Patrycja Krzyworzeka

Mgr Patrycja Krzyworzeka

pedagog, mediator

pedagog, psychoterapeuta (w trakcie certyfikacji),mediator

Mgr Patrycja Krzyworzeka pedagog ukończyła Akademię Pedagogiczną im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie ze specjalnością poradnictwo i terapia pedagogiczna (2003-2008).

 

W roku 2019 ukończyła Uniwersytet Gdański w ramach studiów podyplomowych na kierunku psychotraumatologia. 

 

Aktualnie w trakcie certyfikacji uczęszczając do szkoły psychoterapii w nurcie systemowym
w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej w Poznaniu. Członek nadzwyczajny stowarzyszenia Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej (WTTS).

 

Jest mediatorem wpisanym na listę stałych mediatorów sądu okręgowego w Warszawie specjalizującym się w sprawach rodzinnych i na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje oraz zdobywa doświadczenie podczas stażu dla mediatorów w Ośrodku Mediacji
w Warszawie.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywała m. in. podczas pracy jako pedagog w placówce opiekuńczo-wychowawczej typu socjalizacyjnego, Stowarzyszeniu na Rzecz Wsparcia Dziecka i Rodziny Supełek, Domu Pomocy Społecznej, placówkach oświatowych (szkołach, bursie, internacie), Poradniach Psychologiczno-Pedagogicznych, a także jako trener i doradca na zlecenie Ośrodków Pomocy Społecznej. 

Na co dzień pracuje w poradni, gdzie wspiera dzieci i młodzież w odkrywaniu ich indywidualnego potencjału, mocnych stron oraz zainteresowań.  A w pracy terapeutycznej z rodziną towarzyszy im w procesie dochodzenia do zmiany pomagając zrozumieć dorastające dzieci i usprawniając komunikację.

 

W Centrum Terapii Simuli prowadzi:

  • Trening umiejętności społecznych dzieci i młodzieży;
  • Spotkania indywidualne;

 

Pedagog, psychotraumatolog, psychoterapeuta systemowy (w trakcie certyfikacji), certyfikowany trener umiejętności społecznych, terapeuta Metody Warnkego®, mediator w zakresie mediacji rodzinnych.

Od 2007 zdobywałam doświadczenie w placówkach oświatowych, opiekuńczo-wychowawczych, ośrodkach pomocy społecznej, Stowarzyszeniu na Rzecz Wsparcia Dziecka i Rodziny „Supełek, fundacji dla dzieci niepełnosprawnych oraz poradniach psychologiczno-pedagogicznych.

Na co dzień prowadzę działalność terapeutyczną POD SKRZYDŁAMI towarzysząc rodzinom w procesie dochodzenia do zmiany- odkrywając wraz z nimi to, co tej rodzinie już nie służy, co jest nieaktualne z uwagi na cykle zmian
i przechodzenie przez poszczególne fazy życia każdego z jej członków.

W trakcie spotkań odkrywamy zasoby rodziny, docieramy do potrzeb każdego z jej członków, wspólnie poszukujemy wartościowych sposobów wspólnego spędzania czasu w gronie najbliższych, co owocuje poprawą komunikacji w rodzinie i nawiązaniem bliższych relacji z dorastającymi dziećmi.

Z młodymi ludźmi pracuję nad odkrywaniem ich indywidualnego potencjału. Formą spotkań, które pozwalają mi wydobyć najwięcej zasobów oraz dają poczucie satysfakcji młodym ludziom poprzez osiągane przez nich realne zmiany w sposobie podejmowania decyzji, nawiązywania relacji, zwiększania motywacji jest trening umiejętności społecznych: grupowy oraz indywidualny- „Rozwiń Skrzydła.

(więcej o programie- przekierowanie www.terapiepodskrzydlami.pl)

Podczas spotkań docieramy do najcenniejszych zasobów, które młody człowiek posiada. Poznaje swoje mocne strony, umiejętności, wartości, którymi kieruje się w życiu, zwiększa poczucie własnej wartości, a także odkrywa strategie, którymi kierował się dotychczas. 

Jestem absolwentką Akademii Pedagogicznej w Krakowie, Uniwersytetu Gdańskiego,
a także Członkiem nadzwyczajnym Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej (WTTS)
w Poznaniu, gdzie nieprzerwalnie się kształcę.

Moje motto życiowe:

 

„Nie pytaj siebie, czego potrzebuje świat. 
Zapytaj siebie, co cię ożywia, 
a później ruszaj i rób to, 
ponieważ tym, czego świat potrzebuje, są ludzie pełni życia”

/Howard Thurman/

 

Prywatnie pasjonatka ludzi, koni, dobrej książki, kreatywnych rozwiązań oraz wypraw górskich.

Trening Umiejętności Społecznych, Zespół Aspergera - Centrum Terapii Simuli, Warszawa Bielany

Centrum Terapii Simuli

TEL KOM. 534-180-555

TEL STACJONARNY: 22 396 47 04 

ul. Łomiańska 26   01-685 Warszawa 

poradnia@simuli.pl     www.simuli.pl

Poradnia Simuli

Jestesmy pod adresem

Łomiańska 16, Warszawa

Zapraszamy

 

facebook.com/poradniasimuli/