
Mgr Joanna Pecho
Psycholog
Jestem magistrem psychologii AEH w Warszawie. Pracuję z młodzieżą i młodymi dorosłymi, również w spektrum autyzmu.
Moją misją jest wspieranie osób, które doświadczają trudności emocjonalnych i psychicznych w okresie dorastania. Często spotykam się z nastolatkami, którzy odczuwają samotność, niezrozumienie oraz obniżony nastrój. Moja praca skupia się na pomaganiu nastolatkom w zrozumieniu swoich uczuć i potrzeb oraz budowaniu zdrowych mechanizmów obronnych. Na co dzień pracuję również w Technikum, co pozwala mi być na bieżąco z wyzwaniami, z którymi mierzą się młodzi ludzie. Odbyłam wiele szkoleń m. innymi z mediacji, terapii ręki czy Szkołę Konsultacji. Bliskie mi jest podejście Ericksonowskie, jestem
w trakcie kursu TSR. W wolnym czasie lubię pływać i tańczyć.
W Centrum Terapii Simuli prowadzę:
- Terapię indywidualną młodzieży oraz młodych dorosłych
