534 180 555 poradnia@simuli.pl

Szkolenie TUS – TRENING UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH

Adresaci: nauczyciele, pedagodzy, psycholodzy, psychoterapeuci, inne osoby zainteresowane tematem
Prowadzący: Patrycja Krzyworzeka i Dominik Ziołkowski
Termin: 23-24 września w godz. 9-16 (14 godzin)
Koszt: 500zł
Cel: Przygotowanie do prowadzenia grup Treningu Umiejętności Społecznych

Koncepcja merytoryczna realizacji szkolenia

Zapraszamy na szkolenie na którym uczestnicy zdobędą niezbędne umiejętności do prowadzenia zajęć grupowych Treningu Umiejętności Społecznych. Na szkoleniu będzie można dowiedzieć się jak tworzyć grupy TUS, jak działają i jakimi metodami pracować z grupami. Uczestnicy będą mogli nauczyć się od strony teoretycznej i przede wszystkim praktycznej jak prowadzić grupy, jak wspierać rozwój społeczny uczestników, jak rozwijać relacje w grupie i jak efektywnie uczuć umiejętności społecznych.

1. Poznanie celów grup TUS, podstawowe założenia
2. Rola trenera grupy TUS
3. Systemy motywacyjne na grupach
4. Tworzenie grup, konsultowanie uczestników i dobór uczestników do grupy TUS
5. Proces grupowy TUS, jak pracować na różnych etapach z grupą
6. Współpraca z rodzicami uczestników grupy
7. Przygotowywanie materiałów na zajęcia
8. Praca z trudnymi zachowaniami

Metody i formy pracy

Szkolenie ma charakter wykładowo warsztatowy. Praktyczne informacje które Państwo będziecie zdobywać na szkoleniu będą pogłębiane licznymi ćwiczeniami, które pozwolą lepiej poczuć i zrozumieć ideę grup TUS. Po ukończeniu kursu otrzymają Państwo certyfikat umożliwiający prowadzenie zajęć TUS. 

 

 • Czym jest szkolenie TUS i kto może wziąć w nim udział?

  Szkolenie TUS, czyli Trening Umiejętności Społecznych, to specjalistyczne kursy przeznaczone dla nauczycieli, pedagogów, psychologów, psychoterapeutów i innych osób zainteresowanych rozwojem kompetencji społecznych. Odbywające się w Warszawie, zapewniają kompleksowe przygotowanie do prowadzenia grupowych zajęć TUS, umożliwiając zdobycie cennych umiejętności praktycznych i teoretycznych.

   

 • Jakie są główne cele szkolenia TUS w Warszawie?

  Głównym celem szkolenia TUS w Warszawie jest przygotowanie uczestników do efektywnego prowadzenia grup Treningu Umiejętności Społecznych. Kurs kładzie nacisk na praktyczne umiejętności tworzenia i zarządzania grupami, rozwijanie relacji wśród uczestników oraz efektywne nauczanie i wzmacnianie umiejętności społecznych.

 • Kto prowadzi kurs TUS w Warszawie?

  Kurs TUS w Warszawie prowadzą doświadczeni specjaliści w dziedzinie psychologii i pedagogiki - Patrycja Krzyworzeka i Dominik Ziołkowski. Ich ekspertyza i doświadczenie w pracy z grupami TUS zapewniają wysoką jakość szkolenia i praktyczną wiedzę, którą można od razu wykorzystać w pracy zawodowej.

 • Jak wygląda program szkolenia TUS?

  Program szkolenia TUS obejmuje szereg tematów, od poznania celów i założeń grup TUS, poprzez rolę trenera, systemy motywacyjne, tworzenie i zarządzanie grupami, aż do pracy z trudnymi zachowaniami i współpracą z rodzicami uczestników. Szkolenie łączy teorię z praktycznymi warsztatami, co zapewnia kompleksowe przygotowanie do pracy.

 • Ile kosztuje uczestnictwo w szkoleniu TUS w Warszawie?

  Udział w szkoleniu TUS w Warszawie to inwestycja w wysokości 500 zł. Koszt ten obejmuje 14 godzin intensywnego treningu, materiały szkoleniowe oraz certyfikat po ukończeniu kursu, który uprawnia do prowadzenia własnych zajęć TUS.

 • Czy po ukończeniu kursu TUS otrzymam certyfikat?

  Tak, każdy uczestnik po ukończeniu kursu TUS w Warszawie otrzymuje certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności i uprawniający do prowadzenia własnych grup Treningu Umiejętności Społecznych. Certyfikat stanowi potwierdzenie wysokiej jakości przeszkolenia i jest atutem w dalszej pracy zawodowej.

 • Dlaczego warto wybrać szkolenie TUS w Warszawie?

  Wybór szkolenia TUS w Warszawie to decyzja o inwestycji w rozwój osobisty i zawodowy. Profesjonalni prowadzący, praktyczny i teoretyczny zakres szkolenia, a także możliwość uzyskania certyfikatu to tylko niektóre z zalet. Dodatkowo, lokalizacja w stolicy zapewnia łatwy dostęp do kursu i możliwość wymiany doświadczeń z innymi profesjonalistami z branży.

Nasz Zespół

Trochę Historii

Cennik

Masz jakieś pytania ? Napisz do nas.

Trening Umiejętności Społecznych, Zespół Aspergera - Centrum Terapii Simuli, Warszawa Bielany

Centrum Terapii Simuli

TEL KOM. 534-180-555

TEL STACJONARNY: 22 396 47 04

Jana Kochanowskiego 45A
01-864 Warszawa

poradnia@simuli.pl
www.simuli.pl

 

facebook.com/poradniasimuli/